Rozbalovačka č. 5

Krásnou, i když upršenou středu všem, 

dnes tady pro vás mám klasický rozbalovací článek. Dopoledne mi totiž došla dlouho očekávaná kniha od Metafory. Jedná se o Švédský román o 384 stranách.

Tak se půjdeme podívat, jaká kniha mi vlastně přišla :-)

Balíček byl doopravdy pečlivě zabalený :-)
Uvnitř balíčku se ukrývali "Nepřátelé a milenci"
Anotace :
Důvěra je nejcennější komodita… Švédský román o pomstě, intrikách ve světě byznysu a zakázané lásce.

V nelítostném světě švédských financí se nevyzná nikdo lépe než David Hammar. I přes svůj dělnický původ se vypracoval na pozici jednoho z nejbohatších švédských finančníků. Nemilosrdný a nezastavitelný hráč už roky pase po jediném, urvat pro sebe Investum, obchodní společnost aristokratické rodiny De la Grip. K získání impéria potřebuje ještě poslední krok – přetáhnout na svou stranu někoho z vysoce postavené rodiny. Nejvhodnější kandidátem se zdá být Natalia.
Natalia De la Grip je jednou z nejtalentovanějších firemních poradkyň švédského finančního světa. Čeká se od ní, že se usadí a provdá za někoho ze svých společenských kruhů. Natalia však vždy kráčela proti proudu a jejím jediným snem je dokázat svému otci, nemilosrdnému patriarchovi, že dokáže víc než jen čekat doma na manžela. Když ji pozve David na oběd, je nedůvěřivá, ale postupně podlehne jeho kouzlu. Z jiskry, která mezi nimi přeskočí, vzplane vášnivý, nezapomenutelný večer.
Byla to ale jen aféra na jednu noc nebo ne? Vztah mezi Davidem a Natalií je nemyslitelný, protože jejich rodiny jsou nesmiřitelnými nepřáteli.Na světlo navíc vyjdou tajemství, pohřbená hluboko v minulosti. Oba stojí před nelehkým rozhodnutím. Je pro Davida přednější pomsta, nebo láska milované ženy? A zvolí Natalia správně mezi pýchou a touhou svého srdce?

Nepřátelé a milenci jsou švédský román skvělé autorky s českými kořeny, jenž se dočkal již mnoha překladů. Zahřeje a rozpálí jako oheň z krbu uprostřed chladné švédské zimy.

- převzato z databáze knih


Anotace mne na tuto knihu doopravdy nalákala, tak jsem zvědavá, jak se mi tento román bude líbit. 
A co vy ? četli jste tuto knihu ? Líbila se Vám ? Určitě se se mnou o své dojmy podělte, ráda si přečtu Váš názor.

Mějte se krásně,  
Pinky :-)

14 komentářů:

 1. Kniha vypadá zajímavě, přeji hezké čtení :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky na tuto knihu čekám :) Dnes mi přišla domů výzva k vyzvednutí zásilky, tak už aspoň vím, pro co si půjdu :D Přeju pěkné čtení :)

  OdpovědětVymazat
 3. Dnes mi také přišla :-)přeju příjemné čtení :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Užij si čtení! Jsem zvědavá, jak se ti bude líbit :)

  OdpovědětVymazat
 5. Knihu teď vídám všude, takže se těším na recenzi :)
  Přeji pěkné čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) Recenze by mohla být během příštího týdne :-)

   Vymazat
 6. Také patřím k jedné z mnoha, která knihu obdržela. Tedy teprve obdržím. Říkám si, že po všech těch psycho knížkách to bude takový relax :D
  Katy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně pro to jsem do ní taky šla :-) Tak přeju ať se líbí :-)

   Vymazat