Rozbalovačka č. 10

Krásné pondělí všem,

dnes jsem opět tady a to po relativně dlouhé době. Poslední dobou nebyl vůbec čas ani na čtení, ani na blog. Však to sami znáte, cukroví, nákupy dárků, domácnost. Když už jsem měla čas, tak se mi nechtělo vůbec nic dělat. 
Nicméně i tak jsem stihla rozečíst Kingovo "TO". Jsem sice stále ještě na začátku, ale i tak, je to velice čtivě napsané a já se těším, až se dá celý příběh do pohybu :-)

No a teď k dnešní rozbalovačce. Opět se jedná o recenzní výtisk. Tentokrát je od nakladatelství Leda a leží mi tady už poměrně dlouho. Jedná se o horkou novinku a to konkrétně krimithriller z pera Bena Sanderse. Tak se na něj pojďme podívat...
A v obálce se ukrývá....
...ZLO...

Anotace

NEJHORŠÍ SKUTKY…
Mladý newyorský policista, který je po mnoho měsíců nasazen jako tajný agent do hnízda drogové mafie, nakonec nezvládne krajní situaci a těžce zraní člověka. Marshalla trápí pochybnosti a výčitky svědomí za tento čin i za násilné činy jiných policistů, jež ve své kariéře zažil. Chce skončit, odejít od policie a vůbec zmizet z města. Ještě k tomu se schází s Chloe, dcerou mafiánského bosse, a vypadá to vážněji než jen jako zálet. Pak ale v sídle mafie dojde k přestřelce…

… HO DOSTIHNOU ZÁROVEŇ S NAJATÝM VRAHEM

Několik let nato žije Marshall v ústraní v rámci ochrany svědků, ale stále ho pronásledují pocity viny. Když ve městě zmizí mladá žena Alyce Rayová, která mu na fotografii v novinách něčím připomíná Chloe, pustí se do riskantního vyšetřování jejího únosu. Jednotlivec by sice neměl píchat do vosího hnízda organizovaných zločinců, Marshallův důrazný postup však nese ovoce. Když už chybí málo, aby záhadné zmizení objasnil, dostihne ho jeho minulost – a také profesionální zabiják.

Na tuto knihu jsem poměrně zvědavá a asi se do ní pustím ještě dnes. Kdyby měla chuděra čekat, než dočtu Kinga, tak by asi zapadla prachem :-)
A co vy ? Chystáte se na tuto knihu ? Zaujala Vás ? Určitě se se mnou o své dojmy podělte, ráda si přečtu Váš názor.

Mějte se krásně 
Pinky :-)

17 komentářů:

 1. Hm, vidim prvne, ale tesim se na recenzi :-) Treba to pak taky zkusim...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba tě zaujme :-) Chtěla bych ji přečíst co nejdříve :-)

   Vymazat
 2. Také by mi měla přijít, ať se ti líbí :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě ti nedošla jo ? Tak snad se co nejdříve dočkáš :-) Jinak děkuji.. ;-)

   Vymazat
 3. O knihe som už počula, vyzerá dobre, tak ti prajem príjemné čítanie :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Už jsem četla recenzi u Daramegan a kniha mě velice zaujala a dle Dariny je to kniha pro mě. Jsem zvědavá na tvůj názor :)
  Katy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Recenze si počtu, až budu mít sama sepsáno, ale doufám, že mě bude kniha bavit :-)

   Vymazat
 5. O knize jsem zatím vůbec neslyšela, ale vypadá děsně lákavě. Určitě by se mi líbila, takže moc děkuju za tip.
  Kingovo TO je výjimečná záležitost, dost ti závidím, že to první čtení; do budoucna určitě plánuji re-reading, protože už je to dobře 8 let, co jsem knihu četla.
  Měj se krásně a užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rádo se stalo, zatím jsem zhruba ve třetině, a chytlo mě to, jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. TO je poněkud větší sousto, původně jsem jej chtěla přečíst do konce roku, ale nevím, jestli se mi podaří.
   Taky se měj krásně :-)

   Vymazat
 6. Taky by mi měla dorazit, tak jsem zvědavá. Ať se kniha líbí :)

  OdpovědětVymazat
 7. O knize jsem neslyšela, ale jak obálka, tak anotace, vypadají zajímavě. Doufám, že se ti bude líbit a jsem zvědavá na recenzi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím jsem zhruba ve třetině, a chytlo mě to, jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Recenze bude určitě ještě před Vánoci :-)

   Vymazat
 8. Ať se knížka líbí, budu se těšit na recenzi! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) Recenze bude určitě ještě před Vánoci :-)

   Vymazat
 9. LOVE PORTION, SPELL MAGIC FOR USING EX PARTNER.
  When two people really care for each other, they will always look for a way to work, no matter how hard it is. I've done everything to make sure my husband returns to me. here are the official contacts at Oduduwa: (dr.oduduwaspellcaster@gmail. com)
  +2348135842629

  i) the magic of love to return the former love affair, to stop divorcing, the spell to end the love affair,
  (ii) traditional roots and herbs for the treatment of blood cancer, Aarskog's syndrome, Aase Smith syndrome.
  ABCD syndrome. Abderhalden Kaufmann Lignac's syndrome. Abdominal aortic aneurysm.

  OdpovědětVymazat